8 pomysłów na wartościowe posty na Facebooku

Jak już pewnie zdążyłaś zauważyć, Facebook coraz bardziej tnie zasięgi fanpage’y firmowych. Nie łatwo jest dotrzeć do nowych odbiorców i pozyskać ich zainteresowanie na dłużej. W tym całym zamieszaniu nie należy jednak zapominać o zachowaniu uwagi dotychczasowych odbiorców i przygotowywaniu wartościowych treści, które zachęcą również nowych fanów.

Podziel się:
Read more
Skąd brać darmowe zdjęcia? Lista darmowych stocków

Obraz jest królem Internetu. Tekst nie zawsze sam się obroni, trzeba więc podeprzeć go dobrej jakości, chwytliwym zdjęciem na temat. Co zrobić gdy brakuje nam odpowiedniej grafiki? Z pomocą przychodzą stocki zdjęciowe, czyli bazy setek tysięcy fotografii, do dowolnego wykorzystania w Internecie i nie tylko. Czy za wszystkie trzeba płacić? NIE! Poniżej moja sprawdzona lista darmowych stocków!

Podziel się:
Read more
Dlaczego Twoja marka potrzebuje Instagrama?

Instagram to w mojej opinii szalenie wdzięczne narzędzie do komunikacji z odbiorcami wszelakich marek. Tam królem jest obraz. Za pomocą dobrego kontentu graficznego, wspartego ciekawym tekstem i odpowiednio dobranymi hashtagami można zbudować bardzo liczną, zaangażowaną społeczność fanów Twojej marki.

Podziel się:
Read more
Facebook
Instagram